Rozmowa Właściciela mieszkania z straszącym dzikim lokatorem

Rozmowa Właściciela mieszkania z dzikim lokatorem

Rozmowy z dzikimi lokatorami to nasza codzienność. Poniżej zamieszczamy przykład.

Zapraszamy do zapoznania się z materiałem “rozmowa właściciela mieszkania z dzikim lokatorem” umieszczonym na naszej stronie Facebook https://www.facebook.com/watch/?v=2127153714095039

Umieściliśmy nagranie, które dla wielu może być szokujące. Niestety to codzienność dla właścicieli, którzy nie zabezpieczają się przed lokatorami. Zaznaczamy iż pomagamy w takich sytuacjach i oferujemy też usługi prewencyjne w formie Rejestru Dzikich Lokatorów oraz specjalnych umów (aby do takiej sytuacji nigdy nie doszło).

Dla czego dzicy lokatorzy to taki problem

Powyższa rozmowa właściciela mieszkania z dzikim lokatorem to nie jedyny przypadek, gdzie osoby nieuczciwe zachowują się tak jak na nagraniu.

Porozmawiaj z dzikim niepłacącym lokatorem, a powie Ci  dlatego nie płaci czynszu z wymyślonych powodów, jednocześnie wydając pieniądze na prywatnych prawników, mając nowy telefon Trudno jest rozmawiać z tym człowiekiem, proszę posłuchać nagrania z jego udziałem. On po nie płaci czynszu i jeszcze jest agresywny. Dlatego nie polecamy wynajmowania bez sprawdzenia przeszłych działań – co oferujemy. Dobrym pomysłem jest zrobienie wcześniej rozeznania na temat osób chcących wynająć Twój apartament. Mieliśmy wielu ludzi, którzy przyszli do nas z problemem dzikiego lokatora. Kiedy podpisywali dokumenty z nieuczciwą osobą nie mieli pojęcia na co się piszą, teraz znaleźli pomoc w naszych działaniach. Niektórzy ludzie nie są tymi, za których się podają i mają złe zamiary. Polecam po prostu mieć sprawdzenie przeszłości zrobić przed wynajmem do osoby.

Rozmowa właściciela mieszkania z dzikim lokatorem, który nie płaci, nie chce się wyprowadzić i straszy. Co robić?

Zalecamy, aby mieć rozeznania zrobione na lokatorach. Przeszłości lokatora może nam wiele pokazać, ponieważ niektórzy ludzie po prostu chcą mieszkać w twoim domu bez płacenia za niego, czyniąc to bez pardonu. Zawsze zalecamy zadzwonić na policję. Prawo jest trudne dla właścicieli mieszkań, co czyni egzekwowanie wszelkich zmian od płacącego lokatora, nawet posiadając nakaz sądowy bardzo złożone.

Co radzimy w wypadku trudnych sytuacji?

Po pierwsze kontakt z Policją, a następnie kontakt z firmą doświadczoną w trudnych sytuacjach z lokatorami. Taką firmą jest eXmiter, który od 20 lat ma doświadczenia w złożonych sytuacjach, działając zgodnie z literą prawa.

Zostaw komentarz

Visit Us On TwitterVisit Us On InstagramVisit Us On Facebook