Negocjacje eksmisyjne

eksmisja lokatora z mieszkania

Nieuczciwi najemcy potrafią przysporzyć wiele stresu oraz problemów. Każda tego typu sytuacja jest bardzo skomplikowana i powinna być rozpatrywana indywidualnie. Dzicy lokatorzy, którzy nie respektują prawa własności, mogą powodować u właściciela bardzo wysokie straty finansowe i materialne. Niestety jest to problem, który z roku na rok narasta i dotyka coraz więcej wynajmujących. Każdorazowo jest to niezwykle skomplikowana sytuacja. W takich sprawach można skorzystać z usług naszej firmy oferującej negocjacje eksmisyjne.

Najczęściej problemy z lokatorami zaczynają się od niezapłaconego czynszu. Sytuacja z czasem się wydłuża, lokatorzy nie wywiązują się z obowiązków, a właściciel ponosi straty. Całe szczęście takie sytuacje nie są beznadziejne. Istnieje szereg możliwych rozwiązań, takich jak m.in. negocjacje eksmisyjne.

Jak wyglądają negocjacje eksmisyjne?

Polskie prawo zapewnia lokatorom szczególną ochronę nawet wtedy, gdy nie płacą za wynajem lub niszczą mieszkanie. W takiej sytuacji warto skorzystać z usług naszej firmy. Jesteśmy w stanie rozpocząć odzyskiwanie lokalu. Posiadamy wieloletnie doświadczenie oraz wachlarz różnych rozwiązań, dzięki którym udzielamy naszym klientom niezbędnej pomocy w tak trudnych sytuacjach. Wszystkie realizowane działania mieszczą się w obrębie prawa i są indywidualnie dobrane do konkretnej sytuacji. Doskonale rozumiemy, że każdy konflikt jest inny, dlatego swoją pracę rozpoczynamy od dialogu. Stawiamy na chęć dogadania się i przekonania nieuczciwego lokatora do znalezienia nowego lokum. Wywołujemy u oszustów wstyd oraz poczucie odpowiedzialności, w razie potrzeb nagłaśniając sprawę lub oklejając drzwi. Dzięki temu sąsiedzi dowiadują się, co się dzieje, co bardzo często wywołuje u dzikiego lokatora presję społeczną i przekonuje go do konieczności odpowiedzialnego rozwiązania sprawy. W razie potrzeb korzystamy z pomocy biura detektywistycznego lub asysty policji, która czuwa nad tym, by całość odbyła się zgodnie z prawem, bez gróźb karalnych, przepychanek oraz innych form łamania prawa.

Visit Us On TwitterVisit Us On InstagramVisit Us On Facebook