Negocjacje eksmisyjne

Nieuczciwi najemcy potrafią przysporzyć wiele stresów oraz problemów. Każda tego typu sytuacja jest bardzo skomplikowana i powinna być rozpatrywana indywidualnie. Dzicy lokatorzy, którzy nie respektują prawa własności, mogą powodować u właściciela bardzo wysokie straty finansowe lub koszty. Niestety jest to problem, który z roku na rok staje się coraz powszechniejszy i dotyka coraz więcej wynajmujących. Każdorazowo jest to niezwykle skomplikowana sytuacja. W takich sprawach można skorzystać z usług naszej firmy, oferującej negocjacje eksmisyjne.

Bardzo często problemy z lokatorami zaczynają się od niezapłacenia czynszu. Sytuacja z czasem się wydłuża, lokatorzy nie wywiązują się z obowiązków, a właściciel pozostaje stratny. Całe szczęście takie sytuacje nie są beznadziejne. Istnieje szereg możliwych rozwiązań, takich jak obejmujących negocjacje eksmisyjne.

Jak wyglądają negocjacje eksmisyjne?

Polskie prawo zapewnia lokatorom szczególną ochronę nawet wtedy, gdy nie płacą za wynajem lub niszczą mieszkanie. W takiej sytuacji warto skorzystać z usług naszej firmy. Jesteśmy w stanie rozpocząć odzyskiwanie lokalu. Posiadamy doświadczenie oraz wachlarz rozwiązań, dzięki którym udzielamy naszym klientom niezbędnej pomocy w takich sytuacjach. Wszystkie realizowane działania mieszczą się w obrębie prawa i są indywidualnie dobrane do konkretnej sytuacji. Doskonale rozumiemy, że każdy konflikt jest inny, dlatego swoją pracę rozpoczynamy od dialogu. Stawiamy na chęć dogadania się i przekonania oszusta do znalezienia nowego loku. Wywołujemy u oszustów wstyd oraz poczucie odpowiedzialności, w razie potrzeb nagłaśniając sprawę lub oklejając drzwi. Dzięki temu sąsiedzi dowiadują się, co się dzieje, co bardzo często wywołuje u oszusta presję społeczną i przekonuje go do konieczności odpowiedzialnego rozwiązania sprawy. W razie potrzeb korzystamy z pomocy biura detektywistycznego lub asysty policji, która czuwa nad tym, by całość odbyła się zgodnie z prawem, bez gróźb karalnych, przepychanek oraz innych form łamania prawa.

Visit Us On TwitterVisit Us On InstagramVisit Us On Facebook