Jak działamy?

W wielkim skrócie

*Prowadzimy skuteczne negocjacje eksmisyjne dla osób prywatnych oraz firm niezależnie od ich wielkości. Jesteśmy w tym ekspertami. Działamy zgodnie z literą prawa. Jeśli masz potrzebę, aby przekonać dzikiego lokatora do opuszczenia lokalu, zadzwoń do nas. Jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc i zdjąć presję z Twoich barków.Z nami możesz spać spokojnie.
*Oferujemy usługi pośrednictwa w nieruchomości-najmu, wynajmu, sprzedaży. Gwarancja bezpiecznego wynajmu, bez konieczności obawy przed brakiem płatności przez najemne na czas. Wszystkie formalności wraz z doborem najemcy i zakończeniem umowy bez ryzyka, że sprawa zakończy się eksmisją.
*Dajemy oświadczenie o wyrażeniu zgody na zamieszkanie najemcy w naszym lokalu w przypadku ustania stosunku najmu. Rozwiązuje to problem lokalu zastępczego w przypadku opuszczenia lokalu przez potencjalnego dzikiego lokatora.
*Monitorujemy terminowe płatności lokatora i w przypadku braku,  postępujemy zgodnie z podpisaną umową i oświadczeniami.
Sama chęć podpisania warunków wynajmu, świadczy już o uczciwości lokatora.
*Oferujemy usługi weryfikacji lokatorów lub potencjalnych najemców. Jest to usługa online. Sprawdź czy twój potencjalny lokator nie jest oszustem albo dłużnikiem.

WYBIERZ OPCJĘ ZABEZPIECZENIA

Visit Us On TwitterVisit Us On InstagramVisit Us On Facebook