Walka o swoją własność w dzisiejszych czasach.

Jak wygląda walka o swoją własność? Oto film nagramy na żywo

Postanowiliśmy nie przedstawiać indywidualnych zleceń, tylko trudne i specyficzne sprawy. Chcemy pokazać, jak to wygląda, gdy lokator się uprze i nie chce się wyprowadzić, nie płaci i nie chce słyszeć o ugodzie. Okres oraz prawo tak bardzo sprzyjają teraz wykorzystywaniu czyjeś własności, że czasami aż nie wierzymy, że można być aż tak natrętnym. W wielkim skrócie akcja z płocka oraz kilka skrótów z innych miast. Oto film jak wygląda walka o swoją własność.

Co robić?

Jesteś Właścicielem nie dopuszczaj do takich momentów. Zabezpieczaj się wcześniej. W związku z ogromem problemu, weryfikację lokatora w bazach, a szczególnie w RDL „Rejestr dzikich lokatorów”-uruchomiliśmy jako opcję bezpłatną. Wejdź sprawdź swojego potencjalnego Lokatora, zanim dopuścisz do takich sytuacji.

Monitoruj płatności oraz szybko reaguj. Ilość spraw, bezradność prawa, wykorzystywanie prawa lokatorskiego przez „lokatora” spowodował, że temat wynajmu, ochrony własności, powinien być nagłaśniany. Jest to problem społeczny i państwa, które zrzuciło odpowiedzialność na właścicieli.

Jak możemy Ci pomóc?

Staramy się doprowadzać do ugód, ale ludzie”lokatorzy” w większości mogą płacić za wynajem, ale nie muszą i dlatego powstaje taki problem.
My wykonujemy zgodnie z prawem negocjacje lokatorskie, ale jednocześnie prosimy o większą ostrożność w zakupach nieruchomości w licytacjach oraz w wynajmie. Na każdym szczeblu oraz płaszczyźnie dotyczącym wynajmu i negocjacji służymy profesjonalną pomocą. eXmiter.com

Zostaw komentarz

Visit Us On TwitterVisit Us On InstagramVisit Us On Facebook