Jesteśmy na platformie Facebook

Jesteśmy na platformie facebook, zespoł ludzi na zdjęciu

Zapraszamy na nasz profil na portalu Facebook.

Jak każdy nowoczesny biznes otworzyliśmy stronę biznesu Facebook gdzie mogą się państwo z nami kontaktować. Odwiedź naszą stronę na Facebooku, aby dowiedzieć się więcej o negocjacjach eksmisyjnych, działalności windykacyjnej, problemach właścicieli mieszkań i naszych rozwiązaniach oraz prawie w Polsce.

Więcej o naszych usługach eksmisyjnych można dowiedzieć się odwiedzając naszą główną stronę internetową: https://exmiter.com

Na naszym fanpage’u znajdują się linki do artykułów na temat eksmisji i procedur eksmisyjnych. Reasumując znajdą tam państwo najświeższe artykuły oraz wydarzenia.

Otrzymuj najnowsze informacje o zmianach w prawie i procedurach eksmisyjnych bezpośrednio z naszej strony na Facebooku. Zawsze chętnie zapoznamy się z Państwa uwagami i sugestiami, jak ulepszyć nasze usługi. Ponieważ zależy nam na pozytywnych doświadczeniach klientów, jesteśmy dostępni cały czas na infolinii telefoniczej, jak również pod adresem email.

Adres do korespondencji

Grupa eXmiter
Aleja Wincentego Witosa 31, 00-710 Warszawa, Polska
E-mail: kontakt@exmiter.pl
Telefon: (+48) 730 884 656
Czekamy na wiadomość od Ciebie!

Bądź na bierząco z portalem Exmiter

Śledź nas na platformie Facebook, aby otrzymywać najnowsze informacje o windykacji. Obejmujemy prawo i tematy własności.
Udzielamy bezpłatnych porad prawnych, aby pomóc Ci z problemem o tym, jak zebrać dług lub pozwać kogoś za niepłacenie długu lub obsługi innych spraw dotyczących wykluczenia, upadłości, orzeczeń pieniężnych i kwestii wierzycielskich.

Możemy pomóc Państwu w następujących kwestiach:

– Pomoc w odzyskaniu długu lub uzyskać zapłatę za wykonaną usługę.
– Pomoc w prowadzeniu sprawy przeciwko komuś, kto nie wywiązuje się lub odmawia zapłaty długu sądowego.
– Mamy doświadczenie w prowadzeniu spraw dotyczących przejęcia, bankructwa, wyroków pieniężnych i spraw związanych z wierzycielami.
– Mamy również doświadczenie w prowadzeniu spraw dotyczących drobnych i dużych roszczeń, spraw wynajmujących i najemców oraz ochrony konsumentów.

Oferujemy naszą pomoc osobom i firmom, które potrzebują pomocy w swojej konkretnej sprawie.

Zostaw komentarz

Visit Us On TwitterVisit Us On InstagramVisit Us On Facebook