Zgłoś dzikiego lokatora!

Problem nieuczciwych lokatorów wciąż narasta. Zaczyna się od niepłacenia czynszu a kończy się na koczowniczym trybie życie na koszt właścicieli przez lata. Kiedy w końcu odzyskujemy naszą własność, zastajemy przeważnie zdemolowane i zniszczone mieszkanie nadające się tylko do generalnego remontu.

Wychodząc na przeciw Państwa potrzebom, stworzyliśmy platformę, dzięki której możecie zgłosić “dzikiego” lokatora. Lokatorzy, którzy przestali płacić za najem, niszczą wyposażenie mieszkania, grożą właścicielowi, z pewnością są dla Was problemem, do rozwiązania którego zgłasza się zespół eXmitera.
Jednocześnie, by przestrzec kolejnych wynajmujących przed takimi “lokatorami”, proponujemy zgłoszenie ich do naszego rejestru.
To kolejny sposób walki z takimi osobami, które za nic mają prawo własności i okupują mieszkania cudzych osób bez ponoszenia jakiejkolwiek odpowiedzialności.

Poniżej znajduje się formularz do zgłaszania takich niechcianych przez żadnego wynajmującego lokatorów.

*zgłoszenie jest bezpłatne

negocjacje eksmisyjne

Zmagasz się z obecnym lokatorem? Lokal pomimo wszelkich prób i kroków prawnych nadal pozostaje zajęty? Możemy pomóc.

Kontakt

Grupa eXmiter
Aleja Wincentego Witosa 31, 00-710 Warszawa, Polska

E-mail: kontakt@exmiter.pl
Telefon: (+48) 730 884 656

Czekamy na wiadomość od Ciebie!

pon. – sob.: od 09:00 do 18:00

Dziki lokator daje się we znaki?

Dziki lokator to problem trudny do rozwiązania. To nie jest tak jak w dawnych czasach, kiedy ludzie mieli pracę, a jeśli nie płacili czynszu, byli zwalniani. Dziś niektórzy ludzie nie mają pracy, nie mają gdzie się podziać. Nie wiem, co z nimi zrobić. Nie można ich po prostu wyrzucić. Ale to, co jest możliwe, to informowanie o bazie danych.

Baza danych dzikich lokatorów to coś potrzebnego

Czy kiedykolwiek słyszeliście o bazie dzikich lokatorów?

Zrobiliśmy wiele badań na temat i byliśmy zaniepokojeni ilością problematycznych lokatorów. Chcieliśmy się upewnić, że nie ma tam nic nieodpowiedniego i baza jest zgodna z RODO.

Istnieje coś, co nazywa się raportem dzikiego lokatora, który można przeprowadzić bez pozwolenia, który dba o bezpieczeństwo i działa zgodnie z rozporządzeniem “25 maja 2018 roku mają zastosowanie przepisy rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)”.

Oferujemy również usługi sprawdzania lokatora. Nie ma w tym nic złego. Ważne jest, aby wiedzieć, czy najemcy będą w stanie zapłacić. To jest to, czego szukamy.

Visit Us On TwitterVisit Us On InstagramVisit Us On Facebook