Sprawdź swojego lokatora! Szybka i nowoczesna weryfikacja lokatora.

Problem nieuczciwych lokatorów wciąż narasta. Zaczyna się od niepłacenia czynszu a kończy się na koczowniczym trybie życie na koszt właścicieli przez lata. Kiedy w końcu odzyskujemy naszą własność, zastajemy przeważnie zdemolowane i zniszczone mieszkanie nadające się tylko do generalnego remontu.

Wychodząc naprzeciw Państwa potrzebom, stworzyliśmy platformę dzięki której, zweryfikujemy przyszłego lokatora.

Dzięki naszemu rozwiązaniu mogą Państwo dokonać weryfikacji potencjalnego lub obecnego najemcy:
rejestr dzikich lokatorów RDL
zadłużenia w BIG
zadłużenia w KRD
biały wywiad w tym: Internet ( Facebook, Instagram, Youtube itd..)

Doświadczenie, które zdobyliśmy działając w imieniu właścicieli mieszkań pozwoliło nam stworzyć coś, co skutecznie ochroni Państwa przed nieuczciwymi najemcami. Są to najczęściej osoby, będące na bakier z jakimikolwiek zasadami społecznymi, z długą listą zadłużeń. Warto więc, przed podjęciem decyzji o wynajęciu mieszkania skorzystać z naszej platformy, która pozwoli Państwu w przyszłości uniknąć stresu oszczędzając przy tym czas i pieniądze.

*koszt uzyskania pełnego raportu 0zł Do końca marca 2021

negocjacje eksmisyjne

Zmagasz się z obecnym lokatorem? Lokal pomimo wszelkich prób i kroków prawnych nadal pozostaje zajęty? Możemy pomóc.

Kontakt

Grupa eXmiter
Aleja Wincentego Witosa 31, 00-710 Warszawa, Polska

E-mail: kontakt@exmiter.pl
Telefon: (+48) 730 884 656

Czekamy na wiadomość od Ciebie!

pon. – sob.: od 09:00 do 18:00

Szybka i nowoczesna weryfikacja lokatora

Weryfikacja lokatora jest ważna dla właścicieli domów i wynajmujących. Najemcy, którzy naruszają jedno z wielu warunków umowy najmu lub dzierżawy, mają tendencję do sprawiania kłopotów sobie i swoim właścicielom. Nasz serwis umożliwia na weryfikacje, jeśli lokator ma za sobą potencjalną historie”dzikiego lokatora”, czyli kogoś, kto nie wywiązał się z umowy najmu.

W prosty sposób użyj usługi weryfikacji najemcy na naszym serwisie

Wystarczy wypełnienie formularza znajdującego na tej stronie. Podając dane pytającego i klikając przycisk “WYŚLIJ WIADOMOŚĆ”. Następne kroki otrzymasz w e-mailu, wszystko zajmie ci 10 minut.

Możesz to zrobić teraz online lub nawet za pomocą przeglądarki w telefonie. Dzięki temu dowiesz się, czy potencjalny lokator nie będzie potencjalnie problematyczny.

Po złożeniu wniosku przez osobę pytającą usługa weryfikacji najemcy skontaktuje się z nim z kwestionariuszem do wypełnienia. System przetwarza dane zgodnie z danymi znajdującymi się w REGULAMINIE RDL i zgodnie “Ogólnym Rozporządzeniem O Ochronie Danych” (RODO).

Usługa weryfikacji najemcy wykona weryfikacje lokatora i dostarczy Ci raport. Raport ten będzie zawierał informacje, których potrzebujesz, aby podjąć dalsze decyzje, jednocześnie raport nie zawiera danych osobowych i jest zgodny “Ogólnym Rozporządzeniem O Ochronie Danych” (RODO).

Na co zwrócić uwagę przy wyborze usługi weryfikacji najemców

Istnieje wiele różnych usługi weryfikacji najemcy dostępne dzisiaj. Niektóre z nich pobierają opłatę za korzystanie z nich, przy tym funkcjonują w sposób mogący służyć niepotrzebnemu zbieraniu danych. Dla tego polecamy nasz serwis, który ma za sobą audyty związane z przetwarzaniem danych.

Korzystanie z usługi weryfikacji lokatora może pomóc uniknąć wielu problemów w przyszłości. Jeśli masz jakiekolwiek pytania lub wątpliwości dotyczące usług weryfikacji najemcy, możesz skonsultować się z nami na stronie kontakt.

Visit Us On TwitterVisit Us On InstagramVisit Us On Facebook